T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İSTANBUL / KADIKÖY - Zihnipaşa İlkokulu

Haberler

Eyl

OKULUMUZDA İLK GÜN HEYECANLARI 

Okul öncesi ve 1.sınıf Öğrencilerimiz Sosyal Mesafe Kurallarına uyarak, öğretmenlerine ve sınıflarına kavuştular.

Eyl

Bakanlığımız ile Türk Standartları Enstitüsü (TSE) arasında, 27 Temmuz 2020 tarihinde imzalanan "Eğitim Kurumlarında Hijyen Şartlarının Geliştirilmesi ve Enfeksiyonu Önleme İş Birliği Protokolü" kapsamında, hijyen şartlarının geliştirilmesi, enfeksiyon önleme ve kontrol süreçlerinin tutarlı, geçerli, güvenilir, tarafsız bir anlayışla sürdürülmesi amacıyla

"Okulum Temiz"belgelendirme programı yürürlüğe alınmıştır.

                Okulumuzda gerçekleştirilen "Okulum Temiz" çalışmalarında  Öğretmen, Öğrenci ve Velilerimizin Belgelendirme Süresince Yararlanılabilecekleri dokümanlar aşağıdaki adreslerden temin edilebilir.

 Öğrenci Bilgilendirme Rehberine ulaşmak için tıklayınız.

Veli Bilgilendirme Rehberine ulaşmak için tıklayınız. Yönetici ve Öğretmen Bilgilendirme Rehberine ulaşmak için tıklayınız.

Ağu

OKULUMUZ

Haz

2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı 14.06.2019 Cuma günü okul bahçesinde yapılan törenle sona ermiştir. Tüm öğrenci, öğretmen ve velilerimize iyi tatiller diliyoruz.

May

Milli Eğitim Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Türkiye Belediyeler Birliği arasında imzalanan protokol kapsamında ülke genelinde bir milyon öğrencinin ücretsiz olarak sinemaya gitmesi hedeflenmektedir. Söz konusu protokol kapsamında öğrencilerimiz 24.05.2019 Cuma günü Cinemaximum Natilius AVM' de RAFADAN TAYFA adlı filmi seyrettiler. 

May

Oyun her zaman, her yerde, herkese! Haydi gell katıl bize, "Yağ Satarım Bal Satarım" diye...

May

Okulumuz anasınıfı öğrencileri anneler gününü kutladı.

May

1/A Sınıfı öğrencilerimiz, sınıf arkadaşları Züleyha Hüma SEVİMLİ' nin de resminin yer aldığı resim sergisisni ziyaret ettiler. Öğrencimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

May

Öğrencilerimiz Trafik Haftası Etkinlikleri kapsamında, yaya önceliği bilincini oluşturmak amacıyla hazırladıkları pankartlarla okul ve yaya geçitlerindeydiler.

May

Sağlıklı Yarınlar İçin Harekete Geç Projesi kapsamında okulumuzda uygulanan Obezite İle Dans Et Etkinliğinden görüntüler...

May

Sağlıklı Gelecek için Hijyenik Okullar projesi kapsamında, 23 Mayıs Perşembe günü, okulumuzda   1. Ders saati uygulanan;''Dersimiz Temizlik'' konulu etkinliğin ana konusu ''Gıda hijyeni'' idi.

May

19 Mayıs Atatürk´ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız kutlı olsun.

May

4. Sınıf öğrencilerimiz "Teknoloji Yararlıdır." ve "Teknoloji Zararlıdır." görüşlerinin savunulduğu münazara etkinliğini başarıyla gerçekleştirdiler.

May

Anasınıfı öğrencilerimiz Eğlenceli Bilim Etkinliğiyle hem öğrendiler hem de eğlenceli vakit geçirdiler.

May

Veli Akademileri Projesi kapsamında bugün son etkinliğimizi,  Psikolog Şebnem YILMAZ tarafından verilen "Örnek Anne Baba" konulu seminer ile yaptık. Katılım sağlayan tüm velilerimize teşekkür ederiz.